Witajcie!

Oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową łukowskiego ruchu obywatelskiego „Alternatywa dla Łukowa”, powstałego na bazie Komitetu Wyborczego Wyborców o tej samej nazwie w wyborach samorządowych w 2014 r.

Uzyskany wynik wyborczy (ponad 500 głosów wśród sześciu kandydatów w wyborach do Rady Miasta Łuków), szerokie gesty poparcia naszej inicjatywy ze strony różnych środowisk, jak i osób prywatnych, a przede wszystkim wprowadzenie jako najmniejszy komitet naszego przedstawiciela do Rady Miasta Łuków, wyzwoliły w nas nową energię do działania, czego wynikiem jest m.in. ta strona internetowa.

Jesteśmy grupą młodych, aczkolwiek doświadczonych zawodowo i społecznie osób, które stawiają sobie za cel zmianę mentalności łukowian w sprawach samorządności i postawy obywatelskiej. W swoich działaniach chcemy się kierować hasłem „Nowy Wymiar Samorządu”, według którego to władza i aparat urzędniczy jest dla ludzi, a nie odwrotnie, zaś rozwój Łukowa zależy głównie od nowych inicjatyw, które drzemią w mieszkańcach. My chcemy je pobudzić!

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą działalnością,  prosimy o kontakt z nami oraz śledzenie naszej strony internetowej i mediów społecznościowych. Wkrótce więcej informacji!

 

Pozdrawiamy,

Alternatywa dla Łukowa

Kategorie: Blog