Z racji tego, że Rok 2016 został uznany Rokiem Henryka Sienkiewicza, nasze stowarzyszenie postanowiło w sposób artystyczny uczcić Wielkiego Polaka, noblistę i krajana z Ziemi Łukowskiej. Zatem zapraszamy na koncert, który odbędzie się w łukowskim amfiteatrze.

W hołdzie Henrykowi Sienkiewiczowi – koncert łukowian” odbędzie się w drugą niedzielę września w parku miejskim. Na scenie łukowskiego amfiteatru swoje umiejętności wokalne zaprezentują uzdolnione muzycznie łukowianki. Śpiewać będą wokalistki, które z konkursów i festiwali wracają z nagrodami i wyróżnieniami.

Klaudia Borejko, Alicja Dziurdziak i Natalia Wysocka – bo o nich mowa, na co dzień swoje umiejętności doskonalą w studio wokalnym Fever. Zaśpiewają one najpiękniejsze polskie piosenki, przy podkładzie muzycznym specjalnie zaaranżowanym na tę okoliczność przez muzyków z Jazz Band Dariusz Krzęcio.

Rzadko w naszym mieście możemy posłuchać muzyki jazzowej. Cieszę się, że udało nam się porozumieć z Panią Magdaleną Hymos, która pracuje ze zdolnymi wokalistkami. Myślę, że z połączenia tych dwóch muzycznych światów wyjdzie sztuka, która będzie ucztą dla ciała i ducha. Zapraszamy wszystkich na spędzenie miłego niedzielnego popołudnia z nami, słuchając śpiewu i muzyki „na żywo” granej w hołdzie Henrykowi Sienkiewiczowi, naszemu wielkiemu krajanowi – mówi pomysłodawca wydarzenia, kompozytor Dariusz Krzęcio.

plakat

Organizatorem przedsięwzięcia jesteśmy my, Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa. A inicjatywę poparli Partnerzy Koncertu:

Szkoła Jazdy Płudowski, Firma kurierska Epaka.pl, Fabryka Okien ŁUKPLAST, Ubezpieczenia Bożena LIPIEC, Studio Wokalne Fever, SZAFA PUB, Kuba Kachniarz Video, Sklep zoologiczno-wędkarski Egzotyka, Firma JETRO, Pracownia Kadru – Fotografia, PSB MRÓWKA Łuków, Bank BGŻ BNP PARIBAS, A3 Studio Reklamy, Grupa PROJEKT.

W hołdzie Henrykowi Sienkiewiczowi – koncert łukowian
Niedziela 11 września godz. 16.00 – amfiteatr w parku miejskim

WSTĘP WOLNY – SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Kategorie: Blog