Już w najbliższą sobotą w jednym z łukowskich lokali odbędzie się charytatywny koncert, zorganizowany przez Kubę Rodaka i jego Grupę Projekt. Zebrane fundusze wspomogą podopiecznych łukowskiej Fundacji Cegiełkowo. AdŁ wspiera i popiera!

W sobotę 22 października w Pubie Ramzes odbędzie się koncert charytatywny, w rytmach hip-hopu. Głównym organizatorem wydarzenia jest Jakub Rodak wraz z Grupą Projekt. Młody łukowianin znany jest z organizacji ciekawych muzycznych wydarzeń w Łukowie.

Tym razem Grupa Projekt zaprasza na koncert charytatywny, na którym wystąpią artyści z Łukowa, Warszawy. Między innymi: Chmielu WWA & ?????, Nester, UKF Kolektyw, Jakoff. Za tło muzyczne będą odpowiedzialni Kowal&Smyku.
Wstęp na wydarzenie bezpłatny, jednak organizatorzy sugerują by wziąć monety, by wrzucić je do puszek. Zebrane w ten sposób pieniądze będą przeznaczone Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc z Łukowa, która udziela wsparcia ciężko chorym dzieciom z terenu Łukowa i okolic.

Koncert „Rapsodia” jest początkiem większego projektu koordynowanego przez Rodaka. Taką samą nazwę będzie nosić, wydana w listopadzie płyta. Wystąpią na niej artyści z całej Polski, a środki finansowe ze sprzedaży zasilą konto łukowskiego Cegiełkowa.

Jako Alternatywa dla Łukowa wspieramy takie inicjatywy. Po prostu trzeba i warto.
Za to co robisz, serdeczne dzięki Kuba!

AP

Kategorie: Blog