Młode pokolenie to nie tylko nauka i zabawa, biblioteka albo impreza. Młodzi to wielki potencjał na przyszłość, a my cieszymy się że w Łukowie są tacy, którym chce się więcej. Skoro im się chce, nam pozostaje wesprzeć i poprzeć ich wielkie sprawy. A taką niewątpliwie będzie Rapsodia ? płyta z bardzo dobrą muzyką wydana w celu charytatywnym.

Produkcja w stylu hip-hop powstawała kilka miesięcy. Pomysłodawcą i współkierownikiem tego niezwykle pozytywnego i dobrego muzycznie zamieszania był Jakub Rodak, ten sam który odpowiada za Bitwę o Łuków czy grupę Projekt organizującą ciekawe eventy dla młodych.

RAPSODIA to płyta hiphopowa, do której Rodak zaangażował swego przyjaciela Damiana KOWALA Kowalewskiego, który odpowiedzialny był za całą stronę muzyczną przedsięwzięcia. A zaśpiewali na niej młodzi artyści z całej Polski.

Twórcy, którzy pozostawili cząstkę siebie w tej wielkiej sprawie muzyczno-charytatywnej to: Phantom, Nester, Chmielu, Ronin, Hadoem, Doktor Janek, Olaf Bressa, Koral, Piffko, Regis, Po Prostu Kuba, Easy Dionizy, JAQB, Grzyb NMW, Jestem BE, Kubson, Kazet, DJ Sev oraz KOWAL.

Może się to wydać banalne, ale z wieloma moimi inicjatywami jest tak, że jak sobie coś wymyślę, to po prostu to robię. Jest pomysł, jest i realizacja ? krótka piłka. Mając przy sobie kogoś takiego jak Damian można być pewnym, że materiał jaki powstanie będzie po prostu dobry i miły dla ucha. Tej płyty trzeba posłuchać w całości. Odmienne style i klimat poszczególnych utworów, a całość spójna, a co najważniejsze ? odczuwasz wrażenie podróży po hip-hopie. Jest to projekt ogólnopolski, usłyszycie raperów z Zakopanego, Wrocławia, Kalisza czy Warszawy. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ten krążek to eksperyment ? eksperyment z którego jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Płyta mogła powstać dzięki środkom ze stypendium artystycznego, jakie otrzymałem od burmistrza miasta. Cieszy niezwykle to, że nasza zajawka pozwoli jednocześnie pomóc podopiecznym Cegiełkowa ? komentuje Projekt:Rapsodia Jakub Rodak.

Kuba Rodak za naszym pośrednictwem składa serdeczne podziękowania – Damianowi, wszystkim artystom, przyjaciołom, społeczności Projektowej, Alternatywie dla Łukowa, Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc oraz Burmistrzowi i Urzędowi Miasta Łuków.

Premiera płyty odbędzie już 27 stycznia 2017 podczas imprezy na zakończenie ferii w Klubie Decybel. Będzie ją można zdobyć za 15 złotowe cegiełki. Nakład pierwszego wydania wyniesie 120 sztuk, dlatego tym bardziej trzeba rezerwować i czas i kilka złotych.
rap1Rezerwacje na egzemplarz płyty można składać na e-mail:
projektlukow@gmail.com, z tytułem ?rezerwacja płyty?.

Całkowity dochód osiągnięty dzięki rozprowadzeniu płyty RAPSODIA przeznaczony będzie na podopiecznych Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc. I to kolejny raz warto podkreślić ? młodym się chce coś robić, i chce się pomagać. Brawo Wy!

Piotr Płudowski, Arkadiusz Pogonowski i cała Alternatywa dla Łukowa są jednymi z głównych partnerów tej inicjatywy. Z wielką przyjemnością kolejny raz stoimy z Wami. Cieszymy się, że możemy wrzucić swoje małe cegiełki do całego przedsięwzięcia i wesprzeć Waszą świetną grupę. Ważny też jest cel końcowy ? dobra płyta i pomoc lokalnej fundacji.

Dziękujemy Wam za tą piękną robotę i już tradycyjnie:
możecie na Nas liczyć i polecamy się na przyszłość.

rap2

Kategorie: Blog