Alternatywa dla Łukowa bierze udział w ogólnopolskim programie Fundacji Tesco Dzieciom – ?Decydujesz, pomagamy?. Aby w Łukowie odbyła się duża impreza dotycząca zdrowego odżywiania połączona z rajdem rowerowym i nagrodami wystarczy oddać na Nas żeton w jednym z supermarketów Tesco.

Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa zgłosiło się do ogólnopolskiej akcji prowadzonej przez Tesco i Fundację Tesco DzieciomDecydujesz, pomagamy. Zgłoszony przez nas projekt: Owocowo-rowerowo, czyli zdrowo w Łukowie dotyczy zdrowego odżywienia i popularyzacji uprawiania sportu, jakim jest jazda na rowerze. Aby nasza inicjatywa, której elementami są: warsztaty kulinarne dla kilku rodzin, wykład o zdrowym żywieniu, rajd rowerowy, rozdawanie kamizelek odblaskowych dla wszystkich uczestników oraz losowanie nagród, miała szansę realizacji – potrzebna jest Państwa pomoc!

Wystarczy zrobić zakupy w jednym z supermarketów Tesco, w Łukowie bądź Radzyniu Podlaskim, odebrać przy kasie żeton do głosownia i wrzucić go do urny w sklepie. Spośród trzech inicjatyw, które walczą o grant wygra ta, która zbierze najwięcej głosów od klientów sklepów.

Głosowanie trwa od 8 marca do 4 kwietnia 2017r.

Krótki opis naszego projektu widniejący na stronie organizatora akcji:
Pragniemy zaprosić mieszkańców Łukowa na wspólne warsztaty kulinarne, podczas których uczestnicy poznają sztukę przygotowywania szybkich i zdrowych posiłków. Dodatkowa atrakcja to wycieczka rowerowa w przyjemnych okolicznościach przyrody. Celem projektu jest promowanie odpowiedniego odżywiania, stosowania zbilansowanej diety oraz krzewienie dobrych wzorców w dbaniu o kondycję. Spędzić ze sobą miły i pożyteczny czas, bo dieta i ruch to najlepsza alternatywa! Ponadto, do wygrania rower!

Miło nam poinformować, że lokalnym naszym partnerem akcji jest grupa Rowerowy Łuków.

FINAŁ WYDARZENIA PLANOWANY JEST NA POCZĄTEK WAKACJI 🙂

Więcej informacji na www.pomagamy.tesco.pl

Kategorie: Blog