Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa zgłosiło się do ogólnopolskiej akcji prowadzonej przez Tesco i Fundację Tesco Dzieciom ? Decydujesz, pomagamy. Dzięki głosom klientów sklepów Tesco, nasz projekt wygrał grant od fundacji dzięki czemu uda nam się zrealizować duże prozdrowotne wydarzenie na początku wakacji.

Równy miesiąc trwało głosowanie w ramach II edycji programu Fundacji Tesco Dzieciom Decydujesz Pomagamy. Jest nam niezmiernie miło podzielić się wiadomością, że dzięki wsparciu łukowian – klientów sklepu łukowskiego Tesco udało nam się zebrać najwięcej głosów spośród trzech rywalizujących ze sobą inicjatyw.

Projekt Owocowo-rowerowo, czyli zdrowo w Łukowie dzięki wsparciu powyższej fundacji będzie zrealizowany. A co się kryje pod tym hasłem? Duże prozdrowotne wydarzenie dla mieszkańców Łukowa i okolic!
Mamy w planach zorganizować duży piknik rodzinny połączony z warsztatami kulinarnymi, wykładami oraz rajdem rowerowym z nagrodami.

Wszystko po to, aby zachęcić dzieci, ale też i dorosłych do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Uważamy, że będzie to najlepsze wydarzenie nadchodzących wakacji, i dlatego już dziś zapraszamy wszystkich łukowian do wspólnej edukacji na świeżym powietrzu na początku wakacji 2017.

Więcej szczegółów podamy Państwu po spotkaniu z przedstawicielami organizatora akcji Decydujesz Pomagamy oraz po przygotowaniu ogólnego harmonogramu wydarzenia. Dziś natomiast składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich klientów supermarketów w Łukowie i Radzyniu Podlaskim, którzy postanowili oddać głos na nas. Ponadto dziękujemy pracownikom łukowskiego Tesco za umożliwienie nam promowania swej inicjatywy oraz wyrozumiałość dla naszego ciągłego przesiadywania w markecie 🙂

Dziękujemy również dwóm grupom nieformalnym, które do Nas dołączyły bo widzą potrzebę realizacji tak ciekawego pomysłu. Brawo Rowerowy Łuków i Kreatywne Kobiety.

Trzymajcie rękę na pulsie, i śledźcie naszą stronę i fanpage 🙂

Kategorie: Blog