Do końca lutego trwa głosowanie w plebiscycie „Człowiek Roku 2017”, w którym o zwycięstwo walczy członek Alternatywy dla Łukowa Piotr Płudowski. By móc wygrać w zabawie, potrzebne są głosy mieszkańców miasta.

Początek roku tradycyjnie wiąże się z różnego rodzaju plebiscytami. Wybierani są najlepsi sportowcy i trenerzy, a czytelnicy poszczególnych mediów dokonują podsumowania najważniejszych wydarzeń w ciągu minionych 12 miesięcy. W regionie organizowane są też konkursy na najpopularniejszą i najskuteczniejszą postać pracującą na rzecz lokalnych społeczności.

Miło jest więc poinformować, iż w tegorocznych plebiscytach zauważeni zostali ludzie Alternatywy dla Łukowa, bądź samo stowarzyszenie. Otrzymaliśmy w sumie sześć nominacji ze strony czterech redakcji lokalnych mediów. Jedna z nich przypisana została Piotrowi Płudowskiemu, naszemu przedstawicielowi w Radzie Miasta Łuków. Nasz przyjaciel został doceniony za aktywność na forum Rady i poruszanie wielu ważnych dla mieszkańców tematów. Jako osoba wspierająca oddolne inicjatywy w mieście, zabiegająca m.in. o powstanie placu zabaw przy blokach na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie, nominowany został do plebiscytu Człowiek Roku 2017, organizowanego przez Wspólnotę Łukowską i portal Łuków24.pl.

By jednak Piotr Płudowski został zwycięzcą zabawy organizowanej przez dwie lokalne redakcje, z pomocą muszą przyjść mieszkańcy miasta. Gorąco zachęcamy więc do wysyłania SMS-ów na naszego radnego oraz na głosowanie za pośrednictwem kuponów dostępnych w lokalnym tygodniku. Aby pomóc Piotrowi wygrać plebscyt, należy wysłać SMS o treści wsp.lukow.4 na numer 72051 (koszt 2,46 zł VAT), bądź wypełnić kupon dostępny we Wspólnocie Łukowskiej. Termin w którym można głosować na przedstawiciela Alternatywy dla Łukowa to koniec lutego 2018 r.

Warto jeszcze przypomnieć, że Alternatywa dla Łukowa była też nominowana w innych przypadkach. Sam Piotr Płudowski w 2016 roku został laureatem Plebiscytu Kryształowych Magnesów w kategorii Sport za zdobycie Mistrzostwa Polski w jeździe motocyklami zabytkowymi. Poniżej prezentujemy też listę rzeczy i osób, które zauważyli mieszkańcy Łukowa i okolic w 2017 roku:

  • Owocowo-Rowerowo, czyli zdrowo w Łukowie – festyn rodzinny połączony z przejażdżką rowerową i warsztatami poświęconymi zdrowemu odżywianiu się;
  • I Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy „Sport to alternatywa” i towarzyszący mu charyattywny turniej piłki nożnej „Oldboje dla Leny”;
  • Elżbieta Wiśniewska – za zaangażowanie w szereg charytatywnych akcji dla potrzebujących
  • Ryszard Wałachowski – za zapaśnicze sukcesy w powiecie łukowskim
  • Piotr Płudowski – za aktywność na forum Rady Miasta i działania charytatywne

 

Kategorie: Blog