Piotr Płudowski to nowy szef Alternatywy dla Łukowa. Tak zadecydowało Zebranie Członków na spotkaniu 23 lutego. Podczas zebrania powołano pięcioosobowy Zarząd Stowarzyszenia.

Piątek 23 lutego to kolejny ważny dzień w historii Alternatywy dla Łukowa. Będąc grupą ciąglę rozrastającą się i podejmującą nowe wyzwania, uznaliśmy, że najwyższy czas na zmianę struktury naszego stowarzyszenia. Decyzją Zebrania Członków na miejsce dotychczasowego Przedstawiciela Stowarzyszenia wprowadzony został Zarząd Stowarzyszenia. Jego najważniejszymi kompetencjami będzie reprezentowanie stowarzyszenia, realizacja uchwał Zebrania Członków i przygotowywanie planów działalności organizacji.

W wyniku głosowania do Zarządu Alternatywy dla Łukowa weszli: Piotr Płudowski jako Prezes Stowarszyszenia, Katarzyna Skwarek – Wiceprezes, Andrzej Panasz – Sekretarz i Łukasz Bober – Skarbnik. Ustępujący Przedstawiciel Arkadiusz Pogonowski został Członkiem Zarządu AdŁ.

W najbliższym czasie Zarząd Stowarzyszenia przedstawi najważniejsze inicjatywy na 2018 rok. Część z nich będzie konynuowana, część będzie nowością dla lokalnej społeczności.

Cieszymy się również, że nieustannie dołączają do nas kolejne osoby, które dzielą się ciekawymi pomysłami na działania. Jeżeli ktoś z Państwa pragnie się dołączyć do jednej z najmłodszych, ale i najprężniej działających organizacji pozarządowych na naszym terenie, zapraszamy do kontaktu – mailowego, telefonicznego przez media społecznościowe.

Nowym władzom Alternatywy, życzymy powodzenia w realizacji inicjatyw stowarzyszenia w 2018 roku!

Kategorie: Blog