Piotr Płudowski Człowiekiem Roku 2017! Nasz przyjaciel wygrywa plebiscyt!

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasz przyjaciel Piotr Płudowski został uznany „Człowiekiem Roku 2017”. Tak zadecydowali czytelnicy dwóch łukowskich mediów – tygodnika Wspólnota Łukowska i portalu Łuków24.pl.

Piotr, pełniący od niedawna funkcję Prezesa stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa zdobył w sumie 1292 głosy, które oddawano za pośrednictwem SMS-ów oraz kuponów wycinanych z gazety. Rywalizacja o tytuł „Człowieka Roku” trwała od 10 stycznia do końca lutego. Piotr przez wszystkie tygodnie głosowania piastował się w czołówce plebiscytu, jednak to ostatnie dni zadecydowały, iż pokonał innych rywali. Nagroda – jak również sama nominacja do – jest bardzo cenna i stanowi mobilizację do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności.

 

 

Jako Alternatywa dla Łukowa pragniemy serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom gazety i portalu, którzy postanowili oddać głos na Piotra Płudowskiego. Wyrażamy nadzieję, że uzyskany wynik jest też aprobatą do działań naszego stowarzyszenia. Podziękowania należą się m.in. Januszowi Niedziółce i Beacie Skwarek, którzy uplasowali się na drugim i trzecim miejscu konkursu. Co ciekawe, razem z naszym przyjacielem miejsce ex aequo zajął burmistrz Łukowa.

Kategorie: Blog