Przed nami wyjątkowy czas, jakim są święta Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej okazji nasze stowarzyszenie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

Po długim Poście i żałobnym Wielkim Tygodniu nadchodzą wesołe i ożywione Święta Wielkanocne. Są one dla nas Polaków świętami wiary w sprawiedliwość, symbolem zwycięstwa dobra nad złem i prawdy nad kłamstwem. Wielkanoc to również czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.

Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa pragnie wszystkim sympatykom oraz mieszkańcom Łukowa i powiatu łukowskiego złożyć najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech radość, pozytywna energia i mnóstwo ludzkiej życzliwości staną się udziałem każdego z Nas, a ciepło rodzinnego świętowania i siła tradycji niech przyniesie wytchnienie i refleksję. Niech wielkanocny wypoczynek rozbudzi w Państwu uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował będzie w wiarę, miłość i nadzieję.

 

Wesołych Świąt życzy Alternatywa dla Łukowa!

Kategorie: Blog