Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa wraz z Muzeum Regionalnym i innymi partnerami serdecznie zapraszają łukowian do udziału w grze miejskiej „Przez Łuków śladami historii”.


Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w pierwszej edycji Gry Miejskiej „Przez Łuków śladami historii”, która odbędzie się w Dzień Dziecka 1 czerwca. Udział w edukacyjnej zabawie jest całkowicie darmowy i dobrowolny. Wydarzenie współorganizuje z nami Muzeum Regionalne w Łukowie, które udostępnia teren na finał, rozdanie nagród i wspólny piknik.
Czekamy na zgłoszenia drużyn 3-5 osobowych, których celem będzie wspólne odkrywanie miejsc związanych z historią miasta. Gra będzie polegała na odkryciu siedmiu ukrytych uprzednio w zagadkach miejsc naszego miasta. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, puchary oraz dyplomy. Początek zaplanowano o godz. 10.00 na Placu Solidarności i Wolności, a metę stanowił będzie plac Muzeum w godz. 14-15.

– Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa będzie ciekawą formą edukacji i rekreacji, która uzupełni wiedzę o naszym mieście. Co istotne – w grze miejskiej mogą wziąć udział osoby w różnym wieku, zarówno młodzież szkolna jak i dorośli mieszkańcy Łukowa. Nasza zabawa może być doskonałą formą spędzenia czasu przez rodziny, które szczególnie zapraszamy – mówi Piotr Płudowski, prezes AdŁ.

Wszyscy chętni mogą dokonywać zgłoszeń drogą mailową (alternatywadlalukowa@gmail.com), bądź za pomocą mediów społecznościowych lub bezpośrednio u członków stowarzyszenia. Czas przyjmowania zgłoszeń to maksymalnie 30 maja (w wyjątkowych sytuacjach możemy zapisać drużynę w dzień wydarzenia). Aby być na bieżąco, śledźcie Państwo naszą stronę internetową oraz  fanpage AdŁ. O zasadach i wszelkich sprawach istotnych dotyczących gry miejskiej dowiecie się Państwo z regulaminu: Regulamin – Gra Miejska ADŁ.
Kategorie: Blog