27 osób będzie ubiegało się o mandat radnego miejskiego z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Alternatywa dla Łukowa. Poniżej publikujemy pełną listę nazwisk naszych kandydatów.

17 września minął termin zgłaszania kandydatów na radnych w zaplanowanych na 21 października wyborach samorządowych. Z możliwości tej skorzystali członkowie KWW Alternatywa dla Łukowa, zgłaszając kandydatów do Rady Miasta w Łukowie w trzech okręgach wyborczych. Na naszych listach można znaleźć młodych ambitnych ludzi, jak również osoby pragnące podzielić się swoim życiowym doświadczeniem. Do Rady Miasta startowac będą dotychczasowi radni: Maria Pszczółkowska i Piotr Płudowski, osoby stawiające swoją przygodę w samorządzie oraz eksperci przygotowani do pracy na rzecz mieszkańców.

By móc zarejestrować listy z kandydatami do Rady Miasta, należało uprzednio zebrać głosy poparcia wśród mieszkańców Łukowa. Odzew, z którym się spotkaliśmy w tej sprawie, był ogromny i zmobilizował nas do jeszcze większego działania. Wspólnymi siłami udało się zebrać ponad 600 podpisów. Za wszystkie serdecznie dziękujemy.

 

Poniżej prezentujemy kandydatów, którzy będą ubiegać się o zaufanie wyborców w wyborach samorządowych 21 października:

 

Okręg nr 1
1. Maria Pszczółkowska
2. Zbigniew Orłowski
3. Marek Kożuchowski
4. Wiesława Oskroba
5. Karol Bogdański
6. Marta Niedziałek
7. Adrian Zakrzewski
8. Anna Kowalczyk
9. Maciej Kazana

 

Okręg nr 2
1. Piotr Płudowski
2. Paweł Krasuski
3. Bartosz Grabowski
4. Wanda Krasuska
5. Elżbieta Wiśniewska
6. Mirosław Liwiński
7. Elżbieta Jezierska
8. Łukasz Bober
9. Aneta Pszczółkowska

 

Okręg nr 3
1. Arkadiusz Pogonowski
2. Katarzyna Skwarek
3. Marcin Gomółka
4. Dorota Jodełka
5. Zbigniew Fijołek
6. Kinga Kurowska
7. Jacek Sulej
8. Anna Kołodziej
9. Cezary Pasik

 

KWW Alternatywa dla Łukowa to najprawdopodobniej najmłodszy komitet wyborczy w mieście, co nie oznacza, że na naszych listach nie ma osób od lat zaangażowanych w rozwój miasta. Ciekawostką jest także to, że w naszym komitecie było złożonych najmniej wymaganych prawem oświadczeń lustracyjnych. Zachęcamy do oddania głosu w wyborach 21 października!

 

Kategorie: Blog