Na 14 grudnia zaplanowano III edycję testu wiedzy z historii „Poznaj Swoje Miasto”, który realizuje stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa. Wzorem lat ubiegłych przedstawiciele szkół oraz osoby dorosłe będą rozwiązywać test ze znajomości historii Łukowa. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Identycznie jak w latach ubiegłych, test będzie składał się z 30 pytań, z których część będzie miała charakter zamknięty, a część charakter otwarty. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w zabawie, będą mieli godzinę na udzielenie poprawnych odpowiedzi. Dla najlepszych przewidziano nagrody. Niespodziankę otrzyma też szkoła, która uzyska najlepszy drużynowy wynik.

Test przeprowadzony zostanie 14 grudnia (piątek) w IV LO w Łukowie przy ul. Kryńskiego 10. Początek odpowiadania na pytania zaplanowano o godz. 10. Do udziału w inicjatywie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Łukowa, bez względu na wiek. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy drogą mailową (alternatywadlalukowa@gmail.com) bądź osobiście u członków stowarzyszenia.

Organizatorami III testu wiedzy z historii Łukowa „Poznaj Swoje Miasto” są Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa i portal Łuków Historia.

 

Kategorie: Blog