Test wiedzy o Łukowie: Aleksander i Szymon najlepsi

Zagadnienia dotyczące sylwetka i losów Bronisława Chącińskiego, a także pytania o historię Łukowa i współczesne życie w mieście towarzyszyły uczestnikom testu wiedzy, który był rozwiązywany 2 grudnia w Łukowie. Zabawę dla osób żądnych wiedzy przygotowało stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie. (więcej…)

Test wiedzy o Bronisławie Chącińskim

Powoli dobiega końca ogłoszony przez Radę Miasta Łuków Rok Bronisława Chącińskiego. Z tej okazji stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 4 w Łukowie organizują test wiedzy o mieście, w którym będzie można utrwalić wiedzę także o Honorowym Obywatelu Miasta Łuków i patronie szkoły. Test zaplanowano w piątek 2 grudnia o godz. 10:00 w miejskiej „Czwórce”.

(więcej…)

Zwycięzca poznany dopiero w dogrywce. Kacper Beczek wygrywa Test Wiedzy

Kacper Beczek, uczeń Zespołu Szkół nr 3, może pochwalić się największą wiedzą o Łukowie. Tak wynika z końcowej klasyfikacji zorganizowanego już po raz szósty Testu Wiedzy „Poznaj Swoje Miasto”. Test wypełniany był w piątek 10 grudnia w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w budynku Urzędu Miasta. Organizatorem wydarzenia było stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa. Patronował mu burmistrz Łukowa Piotr Płudowski.

(więcej…)