Piotr Płudowski Człowiekiem Roku 2017!

Piotr Płudowski Człowiekiem Roku 2017! Nasz przyjaciel wygrywa plebiscyt!

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasz przyjaciel Piotr Płudowski został uznany „Człowiekiem Roku 2017”. Tak zadecydowali czytelnicy dwóch łukowskich mediów – tygodnika Wspólnota Łukowska i portalu Łuków24.pl.

Piotr, pełniący od niedawna funkcję Prezesa stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa zdobył w sumie 1292 głosy, które oddawano za pośrednictwem SMS-ów oraz kuponów wycinanych z gazety. Rywalizacja o tytuł „Człowieka Roku” trwała od 10 stycznia do końca lutego. Piotr przez wszystkie tygodnie głosowania piastował się w czołówce plebiscytu, jednak to ostatnie dni zadecydowały, iż pokonał innych rywali. Nagroda – jak również sama nominacja do – jest bardzo cenna i stanowi mobilizację do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności.

 

 

Jako Alternatywa dla Łukowa pragniemy serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom gazety i portalu, którzy postanowili oddać głos na Piotra Płudowskiego. Wyrażamy nadzieję, że uzyskany wynik jest też aprobatą do działań naszego stowarzyszenia. Podziękowania należą się m.in. Januszowi Niedziółce i Beacie Skwarek, którzy uplasowali się na drugim i trzecim miejscu konkursu. Co ciekawe, razem z naszym przyjacielem miejsce ex aequo zajął burmistrz Łukowa.