Jak każdy ruch społeczny, także i nasze stowarzyszenie poszukuje osób, które by go wspierały lub nawet prowadziły. Jeśli identyfikujesz się z naszymi ideami, włącz się do prowadzonych przez nas działań. Poleć nas również swoim znajomym i przyjaciołom.

Alternatywa dla Łukowa to przede wszystkim aktywni mieszkańcy miasta i powiatu, którzy przy realizowaniu się na rzecz Łukowa i powiatu łukowskiego nie zważają na „dużą” politykę. Znaczenie ma tylko i wyłącznie dobro mieszkańców miasta. Członkami naszego stowarzyszenia są bowiem zarówno osoby o prawicowych, jak i lewicowych poglądach.

Nie obiecujemy Ci niczego materialnego z tytułu uczestnictwa we wspólnych pracach na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Bo cóż można powiedzieć o korzyściach komuś, kto pracować będzie społecznie? Możemy jedynie wskazać na korzyści moralne, na satysfakcję, że wspólnie decydować możemy o miejscu naszego zamieszkania. Wychodząc z założenia, że „władza to nie przywilej, ale zobowiązanie wobec mieszkańców”, pragniemy dalej prowadzić prace na rzecz Łukowa i okolic. Dalej planujemy organizować wydarzenia umilające czas mieszkańcom i podsyłać pomysły dotyczące codziennego funkcjonowania miasta. Będzie nam niezmiernie miło, gdy i Ty zaproponujesz coś od siebie.

Zachęcamy do kontaktu!